Hizmetlerimiz

Mezar Yapımı

ANKARA MEZAR YAPIMI

 

Kabir, yaşarken tekrar göremeyeceğimiz sevdiklerimizin ebedi uyku mekânı ve dünyadaki son evidir. Sıradan bir duvar örme ya da taş döşeme işi olmayan mezar yapımı için yılların tecrübeli markası olarak ismini duyurmuş Ankara mezar bakımı hizmetleri Gamze Çiçekçilik, profesyonel çalışma ekibiyle kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve müşteri memnuniyeti kriterlerini ön planda tutan çok yönlü bir hizmet sunuyor.

 

Profesyonel Mezar Yapımı konusunda uzman şirketimiz yıllardır güvenin adresi olmuştur. İlk defa mermer ve taş işçiliği yaptıracağınız mezarlar, eski mezarlar, çökmüş ya da dağılmış mezarlar her ayrıntısıyla ele alınarak; gerekli bakım, onarım ya da yeni taş duvar ve mermer döşeme işlemlerinden geçiriliyor.

 

Alanında tecrübe ve donanım sahibi yetkin peyzaj mimarımızın takibinde yürütülen, her türlü mezar yapımı, yenilemesi ve düzenlemesi, eğitimli ve alanında uzman mezar bakım personelimiz tarafından kabrin etrafındaki türlü atık, moloz ve parçalar özenle temizlenerek başlıyor. Düzenli periyotlarda ve kriterlerine uygun ekipmanlarla kabir çevresi dezenfekte ediliyor, yenilenen taşlar cilalanıyor. Eskimiş toprak ve gübre yenileniyor. Aynı zamanda okunamaz halde ya da silinmiş olan mezar taşı yazıları rengine uygun şekilde tekrar boyanıyor.

 

Mezar yapımındaki uzmanlığımız ve sürekli bakım sürecimiz hakkında bilgi almak için Gamze Çiçekçilik resmi web adresimizde hizmetinizdeyiz.

 

İletişim Telefonumuz: +90 532 503 19 82