Hizmetlerimiz

Mezar Bakımı

MEZAR BAKIMI HİZMETİ ANKARA

 

      Aile büyüklerimiz, eşimiz, akrabamız, sevdiklerimiz veya dostlarımız vakitli ya da vakitsiz aramızdan ayrılıyor ve ebedi saadete uğurlanıyor.  Sık sık yapılan kabir ziyaretleri maalesef; çeşitli nedenlerle (bahane değil ama) çalışma hayatı, ulaşım güçlüğü, başka şehre taşınmak, yurt dışında ikamet etmek vb. gibi zamanla seyrekleşiyor ve kabirlerimizin aylık, mevsimlik ve yıllık bakımlarıyla yeteri kadar ilgilenemiyoruz.

 

       Gamze Çiçekçilik Ankara Mezar Bakım hizmetleri olarak 10 yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösteren dürüst ve güvenilir şirketimiz ve profesyonel kadromuzla çıktığımız bu yolda sizleri ve özlem duyduğunuz ahret yolcularınızı yalnız bırakmıyoruz.

 

       Kabir bakımınız için uzman ekibimiz ilk önce her yönüyle yapılması gereken işlemleri listeliyor ve gerekli incelemeleri tamamladıktan sonra mezar bakım personelimiz gerekli temizlik ve düzenleme çalışmalarını yürütüyor. Eskiyen taş ve mermerleriniz en özel kalitede yenileniyor. İklime uygun toprak ve gübrelemenin ardından, tecrübeli bahçıvanlarımız yaz kış yeşil kalabilen yer örtücü bitki ekimini ve uygun çiçek dikimini yapıyor. Düzenli sulama ve budama işlemleri gerçekleştiriliyor.

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle ve talepleri doğrultusunda her geçen gün büyüyerek çalışmalarına yön veren Ankara Mezar Bakımı firmamıza, kolaylıkla ulaşabilir ve bakım çalışmalarının her aşamasını Whatsapp bilgilendirme hattımız üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.