Hizmetlerimiz

Çiçek Seracılığı

ANKARA ÇİÇEK SERACILIĞI

 

Çiçek seracılığı son yıllarda çok rağbet gören ve kapsamı çok geniş bir faaliyet yelpazesi içeren ekonomik bir arz talep dengesi oluşturmuştur. Böylece, her türlü bitki ve çiçeğin, mevsimi dışında uygun faktörlerin bir araya getirilmesi koşuluna bağlı olarak bitki ve çiçek yetiştirmek mümkün olmuştur.

 

Ankara Gamze Çiçekçilik olarak dürüst, güvenilir ve profesyonel bir marka olarak bu sektörde yerini almış ve çiçek seracılığı ile sorunsuz bir şekilde taleplerinize cevap vererek her alanda sorunsuz organizasyonlara imza atmaktadır.

 

Kesme Çiçekler ve Çiçek Yetiştiriciliği kapsamında gül, karanfil, kasımpatı vb. çiçek, buket veya çelenklerimizle nişan, düğün, tören, taziye gibi organizasyon ve cemiyetlerinize ortak oluyoruz.

 

Mevsimlik Çiçek Yetiştiriciliği sayesinde park, bahçe, balkon vb. alan süslemelerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

Otsu Yer Örtücü Çiçekler ve Yetiştiriciliği ile park, bahçe, teras, mezarlık vb. alanlarınızın peyzaj mimarisini düzenliyoruz.

 

Sarılıcı Tırmanıcı Bitkiler ve Yetiştiriciliği ile park, bahçe, refüj, otel, özel mülk vb. mekanlarınızı yeşillendiriyoruz.

 

Süs Ağaçları ve Yetiştiriciliği hizmetimizle park, bahçe, balkon, teras, ev ve ofis iç ve dış mekân peyzaj mimarisini uyguluyoruz.

 

Süs Çalıları ile doğal ortam gibi görünmesini arzu ettiğiniz bahçe, süs havuzları, akvaryum gibi her türlü mekânınızı çiçek seracılığı uzmanlığımız ile zenginleştiriyoruz.

 

İstediğiniz bitki veya çiçek türünü bize bildirmeniz ya da uzmanlarımızın zevkine bırakmanız müşteri memnuniyetiniz açısından yeterli olacaktır.

Görseller