Whatsapp ile Bilgilendirme

Yakınların Düzenli Olarak Whatsapp ile Bilgilendirilmesi:

 

Gamze Çiçekçilik olarak yılların tecrübesi ve profesyonel ekibimizle mezar bakım hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde en kaliteli malzemeler kullanılıp teknolojinin her nimetinden de faydalanılmaktadır. Bunlardan birisi de bakıma dair gerekli bilgilendirmelerin yapılmasıdır.

 

Mezarlık ziyaretleri özellikle başka şehirlerde veya ülkelerde olan kişiler için çok sık yapılabilen bir ziyaret değildir. Bu sebeple mezarların bakımsız kalması gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu durum kişilerin hoşuna giden bir durum olmadığından mezar bakım hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat kontrolün sağlanmadığı bir hizmetin satın alınması kişilerde çekincelere sebep olmaktadır. Gamze Çiçekçilik olarak kişilerin çekincelerini ortadan kaldırmaya yönelik çözümler üretmekteyiz.

 

Gamze Çiçekçilik olarak mezar bakım hizmetleri müşterilerle iletişim halinde sunulmaktadır. Mezar bakım aşamaları ve sonuçları, müşteriler için fotoğraflanarak periyodik olarak müşterilere sunulmaktadır. İletişim olarak günümüzün yaygın olarak kullanılan mobil uygulaması olan Whatsapp kullanılmaktadır.

 

Firma olarak sunulan hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutma amacındayız. Bu amaçla güveninizi kazanmaya yönelik de birçok çözüm sunarak sizlerin gönül rahatlığıyla bizi tercih etmenizi ve aklınıza gelecek ilk isim olmayı hedefliyoruz.

 

Mezar Bakımı Hizmeti Whatsapp İletişim Hattı: +90 542 440 39 60