Hakkımızda

GAMZE ÇİÇEKÇİLİK

 

     Profesyonel olarak Ankara’da Mezar Bakım Hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren firmamız Gamze Çiçekçilik, 10 yılı aşkın süredir; Mezar Bakım, Mezar Yapımı, Peyzaj Çalışmaları ve Çiçek Seracılığı hizmetlerini sunmaktadır. Kaliteli çalışmalarımız, müşteri memnuniyeti açısından büyük bir önem arz etmektedir.

 

Mezar bakımı, yeni mezar taşı yapımı, mezar çiçeklendirilmesi ve eskiyen bitkilerin yenilenmesi, mezardaki çiçek ve bitkilerin düzenli sulanması, zamanı gelince gübre ve toprak değişimi düzenli olarak tarafımızdan yapılır. Gamze Çiçekçilik Mezar Bakım Hizmetleri ve hizmet sürecinin takibi için  http://www.ankaramezarbakim.net web site adresimizden ya da Whatsapp bilgilendirme hattımız (+90 532 503 19 82) üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Alanında uzman, tecrübeli mezar bakım personellerimiz ve bahçıvanlarımız, taleplerinizi en kaliteli şekilde tam bir ekip çalışması uyumuyla yerine getirmektedir. Kalite konusunda güvenilir olmamızın yanı sıra; aylık, mevsimlik ve yıllık olarak alternatif ‘mezar bakımı ekonomik ücret paketlerimiz’ uygun fiyat seçenekleriyle tercih edilirlik oranımızı her geçen gün artırmaktadır.

 

Ödemelerinizi yurt içinde ve yurt dışında anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarıyla, banka kartı ya da havale yoluyla dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.