Peyzaj Çalışmaları

ANKARA PEYZAJ BİTKİLERİ - TAŞLARI

 

Peyzaj, manzaranın görünümünü hayal gücü ve hislerle birleştirerek yansıtma sanatıdır. Teknik eğitim ve uzmanlık gerektiren bir branştır. Doğal bir manzaraya baktığınızda nasıl içiniz açılıyor ve ferahlıyorsanız peyzaj mimarisi ile yapılan iç ve dış mekân düzenlemelerinde aynı şey söz konusudur.

 

İç mimari peyzajı olarak bilinen iç mekân, müze, otel, ev veya ofis görüntüsünü zenginleştirmek olabileceği gibi; dış mekan peyzajı ise, park, bahçe, düğün salonu, cadde, bulvar gibi geniş yerler ya da ortak kullanım alanlarının güzelleştirilerek nitelik kazandırılmasıdır.

 

Gamze Çiçekçilik Peyzaj Çalışmaları, istediğiniz her alanda ve mekânda profesyonel dekorasyon sanatı ile estetiği en özel haliyle sizlere sunmaktadır. Ankara Mezar Bakım hizmetleri ile sevdiklerinize ayrılan ebedi mekânı mis kokulu çiçeklerle bezemek, dört mevsim yeşil kalabilen yer örtücü bitkilerle döşemek ve cennet bahçesinde bir köşk görünümüne getirmek bizim işimiz.

 

Servdiklerinizin kabirlerinde peyzaj düzenlemelerini yurt içinden veya yurt dışından kolaylıkla yaptırabilir ve gönül rahatlığı ile her kademesini takip edebilirsiniz. Gamze Çiçekçilik olarak mezarın uygunluk incelemelerini itinayla yaparak, yönlendirdiğimiz kadrolu uzman mezar bakım personelinin ve tecrübeli bahçıvanlarımızın çalışmalarını bizzat denetleyecek ve sizleri bilgilendireceğiz. Uygun toprak değişimi ve gübreleme sonrası bitki ve çiçek ekimi yapılarak, aylık, mevsimlik, yıllık yapılan bakım, ilaçlama ve budama peyzaj çalışmalarımızın devamlılığının bir gereğidir.

Görseller