Kabir Üst Toprağı Değişimi

Mezar Toprağı Değişimi ve Üst Toprak İlavesi

 

Gamze Çiçekçilik Ankara mezar bakımı hizmetleri olarak yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Mezarın bakımını yaparken kullanılan malzeme kalitesi ve uygulanan işçilik, gönül rahatlığıyla güveneceğiniz derecedir.

 

Mezar bakımının bir aşaması olan toprak bakımı ve gübreleme, ekilen bitkilerin ve çiçeklerin sağlıklı olarak büyümesi için gerekli olan önemli aşamalardandır. Gamze Çiçekçilik olarak iş disiplinimiz gereği olarak tüm mezarların gerekli görüldüğü durumlarda toprak değişimleri yapılmaktadır. Ekilen bitkilerin sağlıklı bir şekilde kalarak büyümesi için uyguladığımız bu yöntemde sulama işlemini de yerine getiriyoruz.

 

Toprak değişimi işlemi ile beraber gübreleme işlemi de yapılmaktadır. Gübreleme sayesinde bitkilerin ve çiçeklerin daha canlı ve sağlıklı kalması sağlanırken, büyümeleri de desteklenmektedir. Kullanılan toprak ve gübre konusunda da her daim kaliteli olanları seçmekteyiz.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, yapılan bu aşamaların talep edilmesi durumunda fotoğraflarını çekerek sizlere ulaştırmaktadır. Whatsapp uygulaması yoluyla iletişim halinde olduğumuz müşterilerimizi, mezarın durumu hakkında bilgilendirerek görselleri talepler doğrultusunda iletmekteyiz. Bu sayede ziyaret etme şansı olmayan kişilerin gönül rahatlığını sağlamaktayız.

 

Ankara Mezar Bakımı Hizmetleri İletişim Telefonu: +90 542 440 39 60