Düzenli Sulama ve Bakım

Mezarlığı Düzenli Sulama ve Kabir Bakımı İşlemi:

 

Ankara kabir bakım hizmetleri sunan Gamze Çiçekçilik olarak mezar bakımı anlamında taleplerinizi yerine getirerek, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu konuda yıllarca edindiğimiz tecrübe ve birikimi kullanarak, en kaliteli malzemelerle ve profesyonel kişilerle çalışmaktayız.

 

Mezar bakımı işleminde mezar taşı ve toprağı gibi bakımların yapılması sık yapılan işlemler değillerdir. Önemli olan ekilen bitkilerin ve çiçeklerin sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmelerini sağlamaktır. Mevsimine uygun bitki ve çiçek seçimi yapılarak çiçeklendirilen mezarlıkların, sulama ve bakım işlemleri de periyodik olarak sıklıkla yapılmaktadır.

 

Gamze Çiçekçilik olarak isteğe özel çiçeklerin de ekimini yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Ekilen her bitkinin mevsimine göre doğru bir şekilde sulaması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Birbirine yakın büyüyen kalın dalların budanması, genç dalların büyümesinin sağlanmasıyla bitkilerin daha sağlıklı bir şekilde büyümesine ortam sağlanmaktadır. Bu sebeple sulama işlemi ile beraber gerekli durumlarda budama işlemi de periyodik olarak yapılmaktadır.

 

Gamze Çiçekçilik olarak gönül rahatlığıyla bizi tercih ederek, tüm aşamalardan haberdar olabilirsiniz.

 

Gamze Çiçekçilik İletişim Telefonu: +90 532 503 19 82