Çiçeklendirme İşlemi

Mezar Çiçeklendirme İşlemi:

 

Gamze Çiçekçilik, bünyesinde barındırdığı uzman kişiler ve kaliteli malzemeler ile mezar bakım hizmeti vermektedir. Sunduğu her hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gamze Çiçekçilik, bu konudaki maneviyatı da göz ardı etmemektedir.

 

Mezarın görsel olarak güzel görünmesini sağlayan bitkilerin ve çiçeklerin ekilmesi, mezar bakımının önemli bir parçasıdır. Çiçeklendirme konusundaki yetersizlik mezarın görsel olarak güzel görünmesini engelleyecektir. Bu sebeple bu konuda kaliteli ve disiplinli bir hizmet sunarak, mezarın güzel görünmesini ve sizin memnuniyetinizi sağlamaktayız.

 

Mezar çiçeklendirme işlemi için Ankara’ya uygun bitki ve çiçekler seçilerek ekim işlemi yapılmaktadır. Mevsime uygun olarak seçilen bitkilerin ve çiçeklerin ekim işleminden önce gerekli olması durumunda toprak değişimi de yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak eğer mevsime uygun ise özel çiçek ekimleri de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bitkilerin periyodik olarak budama işlemleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 

Firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedefliyoruz. Bu amaçla uygulanan her işlem için iletişim halinde kalarak herhangi bir güvensizliğin oluşmasına da ortam hazırlamıyoruz.

 

Mezarlık çiçeği hakkında detaylı bilgi almak için iletişim telefonumuz: +90 532 503 19 82