Ankara Mezar Bakım Aylık Mezar İşlemleri

Ankara Mezar Bakım Aylık Mezar İşlemleri

Aylık Mezar Bakımı Aşamaları:

 

Ankara mezar bakım hizmetimiz, yılların tecrübesi ve birikimi kullanılarak profesyonel ekipler tarafından sunulmaktadır. Tüm aşamaların titizlikle sürdürüldüğü çalışmalar ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekteyiz.

 

Mezar bakımı işlemimizde ilk olarak mezarın ziyaretini gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman olan peyzaj danışmanımız ile yapılan bu ziyarette, yapılması gereken işlemler tespit edilerek not edilmektedir. Bu işlemde müşterinin talepleri de değerlendirilerek uygunluğu kontrol edilmektedir. Bu işlem sonunda notlar ilgili personele ulaştırılarak işlemlerin hızlı bir şekilde başlatılması sağlanmaktadır.

 

İkinci aşama olarak mezarın taş bakımı ve çevre düzenlemesi yapılmaktadır. Bu kapsamda öncelikle mezar üstündeki ve etrafındaki gereksiz atıklar temizlenir. Mezar taşında ve boyasında bulunan eksiklikler giderilerek toprak bakımı aşamasına geçilir.

 

Toprak bakımı aşamasında kabrin üst toprağı düzenli olarak kontrol edilerek gerekli durumlarda değiştirilir. Gübreleme işlemi de aynı şekilde periyodik olarak yapılarak bitki ve çiçeklerin büyümeleri desteklenir.

 

Mezar bakımının en önemli aşamalarından olan bitki ve çiçek ekimi, mevsimine göre seçimler yapılarak gerçekleştirilmektedir. Sulama işlemleri de ihtiyaca göre yapılarak bitkilerin canlı ve sağlıklı kalmaları sağlanmaktadır.

 

Aylık mezar bakımıyla ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz Gamze Çiçekçilik İletişim Telefonu: +90 542 440 39 60