Ankara Mezar Bakım

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri

 

Kabirler, insanların kaybettiği kişileri ziyaret ederek, dualar ettiği yerlerdir. Bu sebeple ziyaret ettiklerindeki kabirlerin görüntüsü onlar için çok önemlidir. Dua ve kabrin güzel görünmesi dışında yapılabilecek bir şeyin olmaması sebebiyle de bu kişilere ait kabirlerin güzel görünmesini arzu etmektedirler. Ankara kabir bakım hizmetleri sunan firmamızla bizlerde bu uğurda taleplerinizi yerine getirerek, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Ankara mezar bakımı hizmetimiz, öncelikle mezar ziyaret edilerek başlamaktadır. Ziyaret esnasında mezar bakımı için gerekli olan tüm detaylar tespit edilerek not edilmektedir. Peyzaj danışmanı tarafından alınan bu notlar ilgili personellere iletilerek bakım süreci başlatılır.

 

Mezar Bakımı

 

Mezar bakımı kapsamında öncelikle mezar üstündeki ve etrafındaki gereksiz atıklar temizlenir. Mezar taşında oluşan hasarlar giderilir, daha büyük hasarların durumu konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılır. Mezar taşında oluşan lekeler ve kararmalar için gerekli işlem uygulanarak ilk gün ki görüntüsüne kavuşturulur. Ayrıca mezar taşında yer alan yazıların boyaları kontrol edilerek, gerekli olan yerler tekrar boyanır.

 

Kabir Üst Toprağı Değişimi ve Gübreleme

 

Toprak değişimi ve gübreleme işlemi mezar bakımı için ciddi bir öneme sahiptir. Çünkü ekilen bitkilerin yaşayabilmesi ve büyümesi için gerekli olan bir işlemdir. Gamze Çiçekçilik olarak bu konuda göstermiş olduğumuz özen ve disiplin sayesinde, her mezarımızın toprağını değiştirip gübreleme işlemini yapıyoruz. Ekmiş olduğumuz bitkilerin sağlıklı bir şekilde kalması için uyguladığımız bu yöntemde sulama işlemini de yerine getiriyoruz.

Toprak değişimi ve gübreleme işlemi mezarlar, görsel olarak da göze hoş gelmektedir. Üzerinde yer alan bitkiler, bu bakım sonrası daha canlı durmakta ve daha hızlı büyümektedir.

 

Çiçek ve Bitki Ekilmesi

 

Mezarın görsel olarak güzel görünmesini sağlayan bitkilerin ve çiçeklerin ekilmesi, mezar bakımının can alıcı noktasıdır. Çünkü diğer işlemleri ne kadar güzel yaparsanız yapın, bu konudaki yetersizlik mezarın görsel olarak güzel görünmesini engeller. Bu sebeple bu konuda en kaliteli hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

 

Mezar çiçeklendirme Ankara’ya uygun bitki ve çiçekler kullanılarak yapılmaktadır. Mevsimine uygun seçilen bitkiler ve çiçekler firmamız tarafından dikilerek, periyodik olarak bakımı yapılmaktadır. Talebinize göre özel çiçeklerin de dikimi yapılabilmektedir. Ayrıca bitkilerin periyodik olarak budama işlemleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Birbirine yakın büyüyen kalın dalların budaması yapılarak daha genç olan dalların büyümesi kolaylaştırılmaktadır. Ayrıca düzensiz bir görünüme sebep olmamak amacıyla da bu işleme gerekli özen gösterilmektedir.

 

Ankara Mezar Bakım Fiyatları

 

Mezar bakımının her aşamasında aktif ve periyodik olarak çalışarak size en kaliteli hizmeti vererek sevdiğiniz kişilere olan görevinizi yapmanızda yardımcı oluyoruz. Dünya’nın neresinde olursanız olun, bizimle iletişime geçmeniz durumunda, talep ettiğiniz mezar bakımı yaparak sizi devamlı bilgilendiriyoruz. Çalışmaların son hallini fotoğraflayarak tarafınıza ulaştırıyoruz.

Mezar bakımı fiyatları konusunda da tüm kolaylıkları sağlamaktayız. Hizmetlerin tek seferlik, aylık veya yıllık alınması mümkündür. Gamze çiçekçilik tarafından verilen her hizmetimiz, kaliteli ve güvenlidir. Bu konuda bütçenizi de düşünen bir ilkeye sahip olan firmamız, önceliğini yapılan işin manevi boyutu ve müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

 

İletişim Halindeyiz

 

Gamze Çiçekçilik olarak yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mezarın bakımını yaparken kullanılan malzeme kalitesi ve uygulanan işçilik, gönül rahatlığıyla güveneceğiniz derecedir. Ayrıca bakım sürecinde uygulanan adımları, talep etmeniz halinde düzenli olarak sizlere göndererek, ziyaret etme şansınız olmadığı durumlarda da takibini yapmanızı sağlıyoruz. Bu işlem için günümüzde yaygın olarak kullanılan uygulama olan Whatsapp uygulamasını kullanıyor ve fotoğrafladığımız kısımları sizlere ulaştırıyoruz.

 

Ankara Mezar Bakımı Hizmeti İletişim Telefonu: +90 542 440 39 60